Jasnobrązowe grudki w nasieniu i ból w kroczu

Witam serdecznie! Mam 26 lat. Od jakichś dwóch tygodni zauważam dziwne jakby żelowe, jasnobrązowe grudki w nasieniu. Czym to może być spowodowane? Sperma ogólnie jest biaława. Chciałbym dodać też, że na chwilę przed jak i w trakcie wytrysku odczuwam delikatnie kłujący ból w kroczu. Nie jest mocny, lecz to dla mnie duży dyskomfort. Czy muszę w tej sytuacji skonsultować się z lek. urologiem? Palę papierosy, alkohol spożywam bardzo rzadko. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Witam serdecznie!

Opisane przez Pana objawy są niepokojące i mogą wskazywać na infekcję dróg moczowo-płciowych. Stan taki zwykle wymaga włączenia leczenia, jednak zalecenia terapii jest możliwe dopiero po zbadaniu pacjenta, dokładnym zebraniu wywiadu. Niestety konieczna jest wizyta u lekarza, w pierwszej kolejności warto rozpocząć od lekarza rodzinnego, który prawdopodobnie zaleci wykonanie badań podstawowych (przynajmniej morfologii, badania ogólnego moczu, CRP ) oraz stwierdzi czy jest konieczność odwiedzenia specjalisty - do urologa wymagane jest skierowanie. Proszę z wizytą nie zwlekać.

Pozdrawiam