Karmienie 8,5-miesięcznego dziecka piersią a druga ciąża

Moj syn ma dopiero 8 i pol miesiaca , nadal go karmie piersia , jakie sa korzysci jakie przeszkody i jakie ewentualne zagrozenia i czym spowodowane przy dalszym karmieniu piersia jesli jestem w kolejnej ciazy z drugim dzieckiem , poczatki drugiego miesiaca? jak dlugo moge karmic piersia jeszcze ,?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa i kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.