Karmienie piersią przy stosowaniu antybiotyku

Witam mam angine biore antybiotyk ospen do tego anapran I flucofast. Czy moge karmic maluszka piersia?jesli nie to ktorego leku nie brac I ile odczekac zebym mogla spokojnie przystawic malego.dziekuje z gory za odpowiedz?? Kamila

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Leków, które Pani przyjmuje nie należy stosować podczas karmienia. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego celem modyfikacji terapii.