Karmienie piersią po stosowaniu antykoncepcji w postaci plastrów

witam mam pytanie odnosnie karmienia piersia po stosowaniu antykoncepcji w formie plastrow.w niedziele 8.11 nakleilam plaster evra lecz zle sie po nich czulam i 10.11 odkleilam,i mam pytanie po ilu dniach moge karmic bezpiecznie znowu piersia.i czy musze odciagnac ten "stary"pokarm zeby nie bylo w nim antykoncepcji. 2 pytanie'czy mozna brac podczas karmienia piersia tran z dorsza z kwasami omega 3 i z wit d3 i wit a. pozdrawiam,

Przede wszystkim nie powinna Pani stosować dwuskładnikowej antykoncepcji (a taką jest Evra) w trakcie karmienia piersią. "Stary" pokarm wyrzucić. Odnośnie tranu oczywiście może Pani przyjmować. Pozdrawiam