Możliwość ciąży przy naklejeniu plastra antykoncepcyjnego

Witam.W trzecim tygodniu, w pierwszym dniu zmiany plastra z drugiego na trzeci odkleil mi się i przykleił do innego materiału. Chciałabym zaznaczyć, że w tym dniu kilka godzin przed tą sytuacją mialam pełny stosunek z moim partnerem. Nowy Plaster nakleilam dopiero na drugi dzien okolo godziny 12 w południe Odkleilam go w niedziele. zazwyczaj w ciagu 2-3 dni nastapilo krwawienie z odstawienia, jednak nie tym razem. Czy w tej sytuacji jest możliwa ciąża? Pozdrawiam .

Witam.
EVRA jest tzw. antykoncepcją "wybaczającą". Ponieważ wybacza pomyłki nawet do 24godzin. Czyli odklejony plaster nawet przez cały dzień nie zwiększa ryzyka zajścia w ciążę, ponieważ krążący w Twojej krwi hormon z plastra nadal działa.
Pozdrawiam.