Naklejenie plastra antykoncepcyjnego o jeden dzień wcześniej

Witam. Omylkowo nakleilam drugi plaster evra o jeden dzien za wcześnie czyli zmienilam go w 6 dniu a nie 7. Powinnam go przykleic we wtorek a zrobilam to w poniedzialek.Czy trzeci plaster z opakowania nakleic tak jak to robilam dotychczas czyli pozostac przy wtorkach czy moze zmienic schemat na poniedziałkowy ? Prosze o pomoc.

Szanowna Pani!

Nie ma problemu, że przykleiła Pani plaster o jeden dzień wcześniej, ale kolejny plaster proszę przykleić po 7 dniach czyli w kolejny poniedziałek.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka