Naklejenie plastra a plamienia

Witam! Od poczatku sierpnia mialam plamienia. Na poczatku nie byly silne,pozniej sie nasilily tak,ze mialam skrzepy. Postanowilam poczekac na "normalny okres",gdyz nie wiedzialam co to,a chcialam nakleic 1plaster evra. 8 sierpnia dostalam bole podbrzusza,lekkie rozowe plamienie jednak i tak nie potrzebowalam podpaski. Nakleilam ten pierwszy plaster ale po kilku godzinach ustalo. Czy dobrze,ze nakleilam ten plaster?czy moge sie kochac po 25.08 bez zabezp czy czekac do nast miesiaca?

Piotr Pilarski

Dobrze Pani zrobiła. Takie plamienie należy traktować jako 1 dzień okresu. Zabezpieczenie jest od momentu naklejenia plastra.

Pozdrawiam.