Naklejenie plastra w dniu jednorazowego plamienia

rozpoczęłam pierwszorazowe stosowanie plastrów dniem ktory nie byl moim pierwszym dniem miesiaczki gdyz sa one nieregularne i nie chaialam czekac. teraz mam naklejony 2 plaster czy mam zrobic tygodniowa przerwe po 3 plastrze? drugie pytanie: Zaczęłam stosowanie plastrow pierwszorazowo 28.10, ale nie byl to pierwszy dzien miesiaczki bo sa one nieregularne i nie chcialam na niego czekac, teraz mam naklejony 2 plaster i czy juz moge uprawiac sex bez dodatkowego zabezpieczenia?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Można już nie stosować dodatkowych zabezpieczeń. I zastosować tygodniową przerwę, po 3 plastrze, jeśli nie chce Pani przesuwać krwawienia
Pozdrawiam