Konieczność trzytygodniowej przerwy po trzecim plastrze antykoncepcyjnym

rozpoczęłam pierwszorazowe stosowanie plastrów dniem ktory nie byl moim pierwszym dniem miesiaczki gdyz sa one nieregularne i nie chaialam czekac. teraz mam naklejony 2 plaster czy mam zrobic tygodniowa przerwe po 3 plastrze?

Witam,
może Pani zrobić przerwę tygodniową po trzecim plastrze.
Może Pani również przykleić kolejny plaster nie robiąc przerwy i utrzymywać plastry łącznie przez 2 cykle i dopiero zrobić tygodniową przerwę.

pozdrawiam