Plastry antykoncepcyjne a dodatkowe zabezpieczenie

Zaczęłam stosowanie plastrow pierwszorazowo 28.10, ale nie byl to pierwszy dzien miesiaczki bo sa one nieregularne i nie chcialam na niego czekac, teraz mam naklejony 2 plaster i czy juz moge uprawiac sex bez dodatkowego zabezpieczenia? Jeden lekarz z tej strony mowi ze moge wspołżyć bez zabezpieczenia drugi kaze do konca opakowania dodatkowa antykoncepcje. jaka jest prawda?

Lek. Tomasz Budlewski

Powiem tak ilu specjalistów tyle opinii. Co do stosowania metod antykoncepcyjnych pragnę przypomnieć, że obecnie nie ma metod w 100% skutecznych.