Zabezpieczenie przy przyklejeniu plastra przy nieregularnych miesiączkach

Przykleilam pierwszorazowo plaster 28.10 i nie był to Moj pierwszy dzień miesiączki bo SA one nieregularne i nie chciałam na nia czekać. Moje pytanie brzmi od kiedy i do kiedy jestem zabezpieczona i czy mam robić tygodniowa przerwę nawet jak okres nie wystąpi.

Witam,
w przypadku pierwszego opakowania plastrów należałoby stosować dodatkowe zabezpieczenie podczas stosunków.
Drugi opakowanie może Pani zastosować z lub bez tygodniowej przerwy.

pozdrawiam