Plamienie zamiast okresu a naklejenie plastra antykoncepcyjnego

Witam serdecznie mam taki problem gdyz po wizycie u pani Ginekolog z nadzieja na przepisanie plastrow i porade co zrobic z spozniajacym sie okresem Pani przepisala plasterki i kazala czekac na okres gdyz to zwykle zaburzenia tak zrobilam pewnego dnia wystapilo krwawienie jednak kilka h po przyklejeniu plastra ono ustalo wiec jesli to bylo tylko plamienie co w takim przypadku mam zrobic?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Plastry zahamowały krwawienie. Proszę je naklejać dalej zgodnie z zaleceniami.
Pozdrawiam