Kaszel i wymioty po zapaleniu krtani u dziecka

mam 2 letnie dziecko kilka dni temu miala zapalenie krati leczone w szpitalu podawli jej pulmicort terazpiw wziewna oraz sinecod.po 3 dniach wyszlismy ze szpitala.po 30 min pobytu w domu dziecko zwymiotowalo.byl to pojedynczy epizod.2 dni bylo dobrze poczym zaczal sie znow szczekajacy kaszel a dotego doszly wymioty i biegunka.lekarz kazal podawac polfergan mino to i tak nadal wymiotuje.mamy w domu kota jak rowniez 2 miesiace temu mielismy malowanie.czy moze to byc alergiczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie z dzieckiem udać się do pediatry. Po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.