Kaszel, wysoka gorączka, niespokojny sen u dziecka

Mój synek ma 20 miesięcy od 4 tygodni kaszle, ma wysokie gorączki nawet do 40,5 stopnia( oczywiście nie cały czas), leci mu ślina z buzi,śpi niespokojnie. Miał wykonane badania moczu i kału na pasożyty i nic nie wykazały. Podajemy mu leki homeopatyczne zlecone przez lekarza już od 4 tygodni, ale nie ma poprawy. Jakie badania moznaby wykonać aby zdiagnozować synka. Praktycznie od 4 tygodni nie spimy razem z nim po nocach bo kaszle az do wymiotów. Dodam że osłuchowo jest czysty gardło blade. Dorot

Poza tym jest w takim wieku że może coś wsadził do buzi i się zakrztusił, wtedy RTG tez wykaże czy nie ma ciała obcego w oskrzelach.