Niespokojny sen dwuletniego dziecka

Witam jestem mamà dwuletniej dziewczynki mała często budzi sie w nocy śpi bardzo niespokojnie i często płacze przy tym pije bardzo dużo mleka 3-4 buteki przez noc czesto sama domaga sie mleka a czasem ja jestem już tak zmęczona że jak zaczyna płakać to automatycznie daje jej butelke żeby sie uspokoiła dodam ze w ciàgu dnia nie pije tak dużo w dzień ma jedá drzemke ale wtedy taż śpi niepokojnie bardzo sie rzuca i kopie nużkami

Witam
Nie opisuje Pani zachowań dziecka w ciągu dnia. Trudno postawić
diagnozę nie widząc dziecka. Wszystko wskazuje na to,
że powodem niespokojnego snu, mimo że córka jest fizycznie zdrowa,
zaburzenia integracji sensorycznej. Terapie SI prowadzone są
w Gorzowie wielkopolskim, między innymi w Centrum Diagnozy
Terapii i Edukacji Mentis, tel.: 600 422 299
Pozdrawiam serdecznie