Katar i kaszel u dziecka a wyniki badań krwi

Witam Mam dziecko 6 letnie i pediatra prosił żebym zrobiła OB i CRP oraz wymaz z nosa. OB wyszło 22 CRP 0,63 z nosa granulocyty 79 i komórki jednojądrzaste 21 pozostałe wyniki są OK oprócz monocytów których norma jest 6 a ma 7,9. Czy coś to oznacza? Dodam że ma teraz katar i poranny kaszel i w poniedziałek bolał go ząb a w środę zrobiłam mu badania

Magdalena Mroczek

Wynik może świadczyć o infekcji, ale jego ocena powinna być połączona z badaniem przedmiotowym.