Kiedy powinnam dostać okresu po porodzie?

Urodziłam 16.08 SN, nie KP Pierwszej miesiączki wgl nie dostałam do teraz, w zeszłym tyg kontrola popołogowa wyszła prawidłowo, wszystko pięknie.. Dostałam tabletki anty, ale ginekolog kazał czekać na pierwszy dzień okresu ale niestety nie określił do kiedy maksymalnie mogę dostać. Z pierwszym synem już w 6 tyg miałam normalny okres. Czasem mam objawy na zbliżającą się miesiączkę, ale niestety. Nie wiem dokąd jest to normalne, a kiedy zgłosić sie do lekarza??

To zupełnie normalne, musi Pani poczekać aż opadną hormony ciążowe, wszystko się ustabilizuje w swoim czasie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.