Kiedy zacząć ponownie stosować tabletki antykoncepcyjne?

Witam, wzielam tabletke antykoncepcyjna z blistra z innego dnia zamiast wziac z tego ktory jest. dajmy na to jest czwartek a wzielam z piatku. nie wiem jak moglo to sie stac. co powinnam zrobic i kiedy zaczac brac ponownie tabletki zeby byc zabezpieczona przed ciaza???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli tabletki miały ten sam skład to nie ma znaczenia z którego dnia przyjęła Pani tabletkę. Jeśli przerwała Pani stosowanie tabletek to proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa celem ustalenia nowego harmonogramu przyjmowania tabletek.