Kiielichy nieposzerzone, moczowód niewidoczny
Witam bardzo prosze o interpretacje dzisiejszego usg mojego 8 tygodniowego synka urodzonego w 33 tygodniu ciazy. Otoz obie nerki prawidlowo zroznicowane, k-r bez zmian ogniskowych, po lewej stronie miedniczka szerokosci do 6mm; kielichy nieposzerzone, moczowod niewidoczny. z gory dziekuje

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, z opisem badania należy zgłosić się do lekarza kierującego na badanie. Opis USG nie stwierdza nieprawidłowości, ale na wyłącznie na jego podstawie nie można wykluczyć / potwierdzić choroby.