Kłucie w dole brzucha w 34. tygodniu ciąży

Witam, dziś zaczął się 34 tydzień ciąży, od około 4 dni czuję kłucie w dole brzucha, głównie podczas chodzenia i przewracania się na boki. Czasami też brzuch twardnieje, pojawia się tez coś w rodzaju krótkich skurczy. Badania - mocz, morfologia ok, dziecko się rusza dość intensywnie. Ostatnia wizyta u gin 08.10., wszystko w jak najlepszym porządku. Czy mam się martwić, udać się wcześniej do gin, czy poczekać na 5.11. na kolejną wizytę ?

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy najprawdopodobniej wynikają z przebiegu ciąży, pojawiających się skurczy.
Pozdrawiam