Kłujące bóle głowy i nerwica

Witam,nam nerwice.od paru miesiecymiewam klujace bole,glowy. Trwają ze 2-3sekundy ale sa silne.lekarz neurolog twierdzi,ze to nic groźnego i ze to na tle nerwowyn,dal skierowabie na tk glowy,dopiero mam w maju.. bonw sie strasznie,choć lekarz uspokaja. Od czefo mogą byc takiw klucia w riznych miejscach i czy sa niebezpieczne? Jakie Moga byc twgo przyczyny,

Droga Pani, sugerowałabym konsultację psychoterapeutyczną, aby przyglądnąć się czy aby Pani dolegliwości nie wynikają z problemów natury emocjonalnej. Dość często zdarza się, że w przebiegu nerwicy pacjenci miewają somatyczne objawy w tym np. bóle głowy.
Życzę zdrowia