Kłujący ból jajnika przy guzach

Witam,Wykryto u mnie 2 guzy jajnika lub jajników(do konca nie wiadomo).Jestem juz umówiona na zabieg 16.09. do tej pory nie miałam objawów(o guzach dowiedzialam się na rutynowej wizycie).Markery ca125 i he4 mam w normie.od kilku dni odczuwam kłujący ból jajnika przechodzacy na plecy. Chciałabym się dowiedzieć, czy to normalne i musze wytrzmac do zabiegu, czy powinnam się jeszcze raz zglosic do lekarza. ból odczuwam przy oddawaniu moczu, przy nagłym siadaniu, wstawaniu, zmianie pozycji.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do lekarza. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Lekarz określi konieczność przyjmowania leków przeciwbólowych.