Kłujący ból nerki u 32-latka

Witam od paru dni boli mnie prawa nerka, to jest taki kujacy mocny bol od czego to moze byc? smaruje sobie ta nerke mascia rozgrzewajaca i na jakis czas ta nerka przestaje bolec ale za jakis czas znowu zaczyna

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wymagane jest wykonanie badania lekarskiego i wykluczenie przede wszystkim kamicy oraz zapalenia układu moczowego oraz bóli kostno - mięśniowych.