Kłujący ból pod stopą, między ostatnim a przedostatnim palcem

Od około 3 miesięcy boli mnie stopa, jest to kłujący ból, pod stopą, między ostatnim a przed ostatnim palcem, natomiast przy dotyku boli również bok stopy. Ból pojawia się tylko podczas odpoczynku, kiedy jestem na nogach w pracy przez 8 godzin, nie boli w ogóle. Dopiero kiedy dłuższy czas nie chodzę. Nie ma opuchlizny ani siniaka, jednak nie pamiętam czy wcześniej nie było... Prosze o poradę. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest wykonanie badań dodatkowych jak RTG, możliwe że USG lub rezonans magnetycnzy bolesnej okolicy, a przede wszystkim badanie przedmiotowe. Na tą chwilę trudno jest mi jednoznacznie stwierdzić jaka jest przyczyna Pani dolegliwości.