Kłykciny kończyste i grudki w okolicach intymnych

Leczę od roku kłykciny i nie mogę się z tym uporać, ale od dwóch dni na wargach sromowych mniejszych pojawiły się takie grudki, jakby kaszaczki pod skórą, w dotyku te miejsca są chropowate i wyczuwa się to w dotyku. Nie mam dolegliwości związanych z bólem. Już byłam i kilka razy u lekarza i sobie z tym nie radzę, a za dwa dni wyjeżdżam za granicę i co mogłabym sobie kupić w aptece na tą dolegliwość?

Piotr Pilarski

Niestety bez obejrzenia zmiany nie jestem w stanie nic doradzić. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.