Kołatania serca w 7. miesiącu ciąży

Mam 24 lata i jestem w 7mc ciazy trzeciej ciazy. Od kilku lat co jskis czas co jakies pol roku zdarzalo mi sie ze bardzo mocno bilo mi serce, trwalo to ok 5-6godz. W tym czasie gdy wstalam robilo mi sie slabo, ostatnio tez tak mialam i mialam normalne cisnienie a tetno w tym czasie 145. Obecnie mam ok 109 tetno. Takie bicie serca mialam ostatnio 3 razy w ciagu mc. Czy mam powody do niepokoju? Czy moge poczekac z badaniami az do rozwiazania, gdyz naczylam sie i boje sie czy nie dostane Zawalu

Aleksander Ropielewski

Wymaga Pani konsultacji kardiologicznej. Bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu odnośnie sytuacji w jakich pojawia się tachykardia trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.