Kołatanie serca przy codziennych zajęciach

Mam Problem gdy chodze po schodach lub wykonuje jakas czynnosc przy ktorej trzeba troche wysilku to serce Mi wali jak mlot. Mam tarczyce juz usunieta. Biore leki. Waze 79 kg wzrost 165 cm. Prosze o pomoc jak zaczac pomalu nabierac sily by serce uspokoilo sie. Od czego mam zaczac.

Witam. Przede wszystkim konieczna jest dokladna ocena funkcji tarczycy oraz dawek przyjmowanych leków. W związku z tym sugeruje wizytę u endokrynologa.