Komisja a ratowanie życia osobie z rakiem kości

Dzień dobry Mój teściu ma raka kości gdzie dowiedzielismy sie o tym tydzien temu poniewaz lekarz prowadzacy postawil zla diagnostyke wzięto go do szpitala ale do dnia dzisiejszego nie dali mu jeszcze chemi tylko przeciwbólowe proszki i jakiś pas na 72 godz i teraz musi czekać aż do 25 go lutego na tak zwana komisje czy opłaca się go ratować czy to jest normalne ?! Ten pan ma dopiero 57 lat jak można go odrazu tak skreślić ? Proszę o jakieś wskazówki co można zrobić ?

Za mało danych aby udzielic odpowiedzi , na jakiej podstawie stwierdzono "raka" i jaki to rodzaj nowotworu? Proponuje udać się po szczegółowe informacje do do Ordynatora Oddziału! zż