Konieczne badania przy diagnostyce bólu kolan

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie oby dwa kolana, najbardziej przy zginaniu (siadanie, wstawanie) ból promieniujący do całej prawej nogi najbardziej w nocy i przy siedzeniu. W lewej nodze promieniowanie do łydki. RTG nic nie wykazało, w badaniach krwi podwyższone CRP. Jakie badania powinnam wykonać, żeby zdiagnozować co mi jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.