Konieczność podania leku Avamys przed zabiegiem drenażu uszu u dziecka

córka ma 1 rok i 9 mies.Czy w związku z tym, że dziecko ma mieć zabieg drenażu uszu (wysiękowe zap.ucha) i pomimo tego iż dobrze się czuje-nie ma zadnych objawów-kataru kaszlu zapchanego nosa to powinno mieć podany AVAMYS? czemu on ma służyć skoro jest w bdb stanie? nie wiem już co mam robić!mnie ulotka też przeraża,ale okazuuje się, że wiele dzieci ma to przepisane!POMOCY, a co jeśli nie podam?jakie powikłania?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie kierować się zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.