Konsekwencje po niewyleczeniu zerwanego ścięgna

Witam.Trzy lata temu zerwał ścięgna Achillesa prawej nogi.Niestety nie podjąłem leczenia.Od pewnego czasu zacząłem odczuwać ból w miejscu tuż nad pięta i pod łydką. Pytanie moje jest brzmi tak:czy grożą mi jakieś poważne konsekwencje zracji tego ze nie podałem się zabiegowi zszycia ścięgna? Co może się stać i czy po takim czasie można jeszcze wyleczyć ta nogę?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić odpowiednie postępowanie konieczne jest badanie lekarskie przez lekarza ortopedę. Co do konsekwencji może nastąpić utrudnienie w poruszaniu się, dodatkowo ból i dyskomfort. Proszę udać się do ortopedy.