Konsultacja dot. wyników badań na boreliozę

witam zrobiłam sobie badania na boreliozę i chciałam skonsultować wyniki igm 6.1 wynik ujemny bez normy min tylko to jest norma max au /ml<18 wątpliwy au/ml 18 norma min a norma max to22 wynik dodatm iau/ml>22 klasa igg5.3wynik ujemny au/ml<10to norma max wynik wątpliwy au/ml norma min10 a max norma 15 wynik dodatni au/ml norma min.>15

Ma Pani podane normy na wyniku więc proponuję się do nich odnieść.
Wynik ujemny w klasie IgM i IgG nie wskazuje na zakażenie