Kontakt kobiety w ciąży z dzieckiem chorym na ospę

witam, jestem w 38 tygodniu ciąży i maiłam kontakt z dzieckiem chorym na ospę ok 6 dni po wysypaniu pierwszych krostek...ja ospę przechodziłam w dzieciństwie ale mimo to czy niema zagrożenia dla mojego maleństwa??

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koneicznie udac się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.