Kontrolne wykonanie badania krwi i moczu

Dzisiaj otrzymałam wyniki badań. Zrobiłam sobie je kontrolnie bo dawno nie miałam. Mocz i ogólnie krew wyszło mi dobrze. Cukier też w normie. Tylko martwi mnie podwyższone : %LYM: 48,0% <17.00-48.00> #LYM: 4,0H 10/mm3 <1,2-3,2> Co to oznacza? czytałam na internecie że to moze być chłoniak. ;c Boję się. Obecnie mam alergię, a dzisiaj dostałam miesiączki czy to może też przez to?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wobec prawidłowych pozostałych parametrów morfologii nieznaczne zwiększenie bezwzględnej ilości limfocytów nie jest niczym niebezpiecznym, ma najprawdopodobniej związek z alergią.

Lek. RafaĹ Gryszkiewicz

Szanowna Pani - proszę powtórzyć badania - czasami są błędne.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.