Koszt założenia spirali antykoncepcyjnej

witam jestem zainteresowana zalozeniem spirali szukam ginekologa w krakowie ktory wykonuje taki zabieg , ile to kosztuje, czy mozna zalozyw na jednej wizycie dziekuje kasia

Witam Zaprasam serdecznie do naszego ośrodka , gdzie mamy duze doswiadczenie tylko z najlepszymi prodyktami. Całkowity koszt wkładki od 400zł ( ze srebrem) do 1100zł za wkładkę hormonalną ( najlepsza ). scmkrakow.pl