Krew śluzie u nastolatki

Witam, moja siostra ma 15 lat i miesiączkuje juz nie całe 3 lata. okersy ma nieregularnie. Ostatni miała 17.01.2015r dziś jest 14 dzień po rozpoczęciu iesiączki i w śluzie pojawiła się krew za każdym razem takie jakby żyłki lub by był normalny okres. Od czego rta krew w śluzie czy to u niej normalne?

Witam,
przy nieregularnych miesiączkach (co jest jeszcze normą w tym wieku) krew może się pojawić.
Celem sprawdzenia czy wszystko jest w porządku należałoby zgłosić się do ginekologa.