Krostki od śliny na buzi u 7-miesięcznego dziecka

Witam, Mój 7-miesięczny synek dużo się ślini i wkłada wszystko do buzi. Ciągle dokuczają mu krotki na buzi. Po nocy zawsze ma zgojone, bo się nie ślini. Próbowałam Zinalfat, Alantan, Atoperal, Wxomega, jakąś robioną maść od pediatry, Pimafukort i nic. Jak robię pudrem to trochę lepiej, ale nie znacząco. Co mogłabym użyć na takie krostki? Z góry dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Zmiany wynikają prawdopodobnie z podrażnienia. Niestety aby postawić rozpoznanie, a tym samym zalecić leczenie konieczne jest wykonanie badania lekarskiego, dokładne zebranie wywiadu. Z tego powodu konieczna jest wizyta u pediatry.

Pozdrawiam