Krosty na tylnej części języka a rak

Od ok 3 mc-y jestem co chwile przeziębienia.bol gardla bez zaczerwiebienia,dreszcze.wlasnie skończyłam antybiotyk na gardło i znowu mam dreszcze i czuje początek przeziębienia. Na tylnej części języka mam różowe krosty.co to może być? Czytałam że mogą to być pierwsze objawy raka gardla.

Witam , nie istnieje niestety diagnozowanie ani leczenie przez internet - na odległość! Koniecznie proszę udać się do laryngologa i ew. pobrać wymaz z gardła z następowym antybiogramem , lub , jeśli lekarz uzna , ze jest taka potrzeba - wykonać biopsję zmian podejrzanych w celu badania mikroskopowego! z.żurawski

Szanowna Pani,
Widzę że czuje się Pani zaniepokojona, a objawy nie są jednoznaczne. Uspokoi Panią z pewnością kompetentne badanie i porada lekarska.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej