Krótkotrwałe bóle śródstopia od spodu stopy

Witam. Zdarzaja sie nieregularne krótko trwałe bóle śródstopa od spodu stopy. Powoduje to, źe nagle mam problem z postawieniem stopy. Po kilku minutach jest ok, ale na stopie pojawia sie siniak. Widoczny z dolu i gory stopy. Jaka może być tego przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec. proponuję udąc się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępownaie.