Krótsza miesiączka, mleczny śluz, duszności i zwiększenie aptetytu a możliwość ciąży

Poprzednia miesiączka zaczęła się 4.06, moj cykl to 29-30 dni, kolejna zaczela sie 3.07, zazwyczaj trwa 6 dni, teraz jednak była inna trwała tylko 4 dni z tego 2 krwawiłam znacznie mniej niz zwykle a dwa dni plamilam na brązowo. Teraz mam biały mleczny śluz. Od paru dni mam duszności,czuję się wyczerpana, zwiększył mi się apetyt. Zrobiłam dwa testy 6.07-negatywny powtorzylam 7.07 negatywny. Czy to może być ciąża ? czy coj jest ze mna nie tak ? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odp :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy zostały wykonane prawidłowo to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza