Krwawienia, plamienia i małe skrzepy w 10. tygodniu ciąży

Witam jestem w 10 tyg ciazy w niedziele rano krwawilam jasno czerwona krwią przez około 3 godz potem czułam lekki bol podbrzusza i krzyża. Od wczoraj mam plamienia ciemno brązowe i małe skrzepy. Wizytę u lekarza mam w piątek, czy to coś poważnego?

Aleksander Ropielewski

Do czasu przeprowadzenia badania nie można tego stwierdzić, dlatego nie odpowiem jednoznacznie na Pani pytanie.