Krwawienia po porodzie a zanikanie pokarmu

Mam 36 lat.Rodzilam po raz 2 sn 6.09.14,dziecko wazylo prawie 4kg,porod trwal 1,5h,naciecie lekkie na 2 szwy.Rana zagoila sie b.szybko.Do wczoraj wieczora mialam juz tylko lekkie plamienia po czym nagle wrocilo krwawienie.Od porodu karmie piersia,nagle 2 dni temu zaczal zanikac pokarm,od dzis podbrzusze zaczyna pobolewac mnie lekko jak przed miesiaczka.Krwawienia nie sa obfite niemniej niepokoja mnie szczegolnie,ze zbieglo sie to z zanikaniem pokarmu.Prosze o pomoc.Z gory dziekuje,Agnieszka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie powinna skonsultować się Pani ze specjalistą ginekologiem.