Krwawienia w połowie cyklu i skrzepy podczas miesiączki a niedoczynność tarczycy

Problem z miesiączkami. Od 15 lat leczę się na niedoczynność tarczycy. Moje miesiączki zawsze były nieregularne, obfite i ze skrzepami krwi. Z początkiem tego roku zaczęły się krwawienia w połowie cyklu, a skrzepy są większe niż zwykle. Byłam u dwóch lekarzy, zrobiono mi cytologię i USG.. Wszystko jest ok, a ja nadal krwawię pomiędzy miesiączkami. Borykam się również z bólem w cewce moczowej i parciem na pęcherz szczególnie w czasie miesiączki. Proszę o radę, bo nie wiem już co robić..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe cewki/pęcherza moczowego wskazują na infekcję dróg moczowych. Warto wykonać analizę moczu oraz ew. wdrożyć właściwe leczenie. Nie powinna Pani także bagatelizować opisanych krwawień. Jeśli cytologia i USG są prawidłowe należy rozważyć wykonanie badań hormonalnych.