Krwawienie od pierwszej tabletki antykoncepcyjnej

Witam W sierpniu tego roku urodziłam dziecko. Po 6 tyg dostałam okres a po jego zakonczeniu udalam się do ginekologa na kontrol oraz po tabletki. Lekarz przepisał mi Marvelon. Brałam juz te tabletki przed ciążą okolo 4 lat. po okolo 4 tyg dostałam nastepny okre(male plamienie) więc wzielam pierwsza tabletke i od tego dnia ciągle mam okres. Jestem dzisiaj na 19 tabletce i ciagle krwawie nie jest to duze krwawienie ale jest ciagłe od pierwszej tabletki. Czy tak moze być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do swojego ginekologa.