Krwawienie po ostawieniu tabletek antykoncepcyjnych i stosunek bez zabezpieczenia

Witam odłożyłam tabletki antykoncepcyjne dokładnie od środy 24 wrzesnia nie biore tabletek a współzyłam z męzem od tamtej pory pare razy z wytryskiem bez zabezpieczenia w poniedziałek 29 dostałam obfite krwawienie podejzewam ze dlatego ze odstawiłam tabletki i dniu krwawienia tez był stosunek bez zabezpieczenia czy mimo krwawienia jest mozliwość ciąży? czy raczej jest to wykluczone ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po podstawieniu tabletek antykoncepcyjnych żaden z wariantów nie jest wykluczony.