Krwawienie po założeniu spirali a wskazania do stosowania luteiny

Witam. W zeszłym roku 15 grudnia założyłam spirale(nie hormonalną) była ona założona w trakcie okresu. PO okresie zaczęłam ponownie krwawic do następnego okresu czyli 9 stycznia(jedynie 2 dni przed okresem przestałam krwawic). Okres miałam do 16 stycznia a 19 miałam wizytę u ginekologa(w ten dzień zaczęłam plamić) pani doktor powiedziała że to nie jest normalne i przepisała mi tabletki dopochwowe LUTEINA 100mg i mam brać je 2 na noc przez 15 dni. Nie wiem po co ona mi je przepisała.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

tabletki zostały przepisane zapewne z powodu zaburzeń cyklu miesiaczkowego. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.