Krwawienie z dróg rodnych po przedźwignięciu

Witam ostatnio miałam 2 niefortunne sytuacje 1) Przedźwignęłam się w pracy i zaczęłam krwawić 2) zostałam napadnięta na ulicy i dostałam cios w lewy jajnik i krwawienie powróciło. Pracuję wiele godzin dziennie i nie mam czasu na wizytę u lekarza i stąd moje pytanie : czy krwawienie ustanie samo , czy wizyta u lekarza jest konieczna?

Aleksander Ropielewski

Nie można tego stwierdzić bez przeprowadzenia badania dlatego zdecydowanie sugeruję kontakt z lekarzem.