Krwawienie z odstawienia i torbiel jajnika a możliwość zapłodnienia

Proszę o pomoc! Biorę tabletki Belara od 3 miesiecy. W tym miesiącu krwawienia i plamienie wystapilo juz w 12 dniu opakowania ale wciaz brałam tabletki. Skonczyłabym je w sobote, jednak po wizycie we wtorek lekarz kazał je przerwać i po 7 dniach zacząć kolejne opakowanie. Jednak dzis rano nie pomyślałam i kochałam się z chłopakiem. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Wciąż mam krwawienia z odstawienia. Dodam ze na jednym z jajnikow mam 4mm torbiel i wysokieTSH co podobno bardzo komplikuje zajście.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie da się przewidzieć czy teraz doszło do zapłodnienia. Ryzyko jest raczej niskie ale dokładnie nie można tego określić. Proszę koniecznie ponownie udać się do ginekologa.