Krwiak podokostnowy u noworodka

Witam serdecznie Mój synek ma 6 tyg i nadal ma żółtaczkę. Karmię go piersią i miał na główce krwiaka podokostnowego, który czesiowo zwapniał. Podczas kontroli poziomu bilirubiny, która wynosi 8,85mg/dl zrobiliśmy tez morfologię, której wynik mnie zmartwił, ponieważ podwyższona jest HGB 8,4 mmol (norma do 7,88),HCT 0,404 L/L (norma do 0,375) oraz erytrocyty 4,32 T/l (norma do 4,22). Poziom WBC poniżej normy 7,82 (norma od 8.14). Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ważne w takim przypadku jest wykonanie badania lekarskiego i ewentualnych dodatkowych badań, dlatego zalecałbym wizytę u lekarza pediatry. Ważny jest ogólny rozwój dziecka i jego ogólny stan. Pozdrawiam.