Krwiomocz i bóle po cystoskopii i usunięciu guza pęcherza moczowego

WITAM MIAŁAM WYKONANĄ CYSTOSKOPIE W ZNIECZULENIU POTWIERDZAJĄC GUZA PĘCHERZ MOCZOWEGO ORAZ JEGO CZĘŚCIOWĄ ELEKTRORESEKCJE,ZABIEG WYKONANO TECHNIKĄ ENDOSKOPOWĄ /LAPARASKOPOWĄ57.422DUŻEGO 3 CM GUZA PIERWSZY ZABIEG MIAŁAM 1 SIERPNIA 2 23SIERPNIAbardzo prosze mi powiedzieć czy po tych zabiegach jest normalne za tak wszystko boli krwiomocz okropny ból swędzenie .prosze mi powiedieć czy prucz paracetamolu mogę brać jakieś tabletki..czekam jeszcze na 2 wynik histopatologiczny

Jeśli zabieg był wykonany 23 sierpnia to niestety, ale takie jeszcze dolegliwości po tego typu zabiegu mogą występować. Jednak jeśli będą się jeszcze utrzymywać przez następne kilka dni radzę w tej sprawie pilnie skonsultować się z urologiem prowadzącym. Oczywiście istotny będzie wynik badania histopatologicznego usuniętego guza pęcherza moczowego.